Contactpersonen Tonnaer. Eén met hun werk

Marc Dijkstra, directie

Marc Dijkstra
Directie

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 11
Mobiel: 06 - 53 34 61 61
mdijkstra@meerdandrukkers.nl

Stan Dijkstra, Hoofd Bedrijfsbureau

Stan Dijkstra
Hoofd Bedrijfsbureau

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 21
Mobiel: 06 - 53 91 94 02
sdijkstra@meerdandrukkers.nl

Gilion Mertens, Relatiebeheer / advies

Gilion Mertens
Relatiebeheer / advies

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 29
Mobiel: 06 - 22 97 24 44
gmertens@meerdandrukkers.nl

Peet de Bresser, Relatiebeheer / advies

Peet de Bresser
Relatiebeheer / advies

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 18
Mobiel: 06 - 24 92 78 03
pdebresser@meerdandrukkers.nl

Marc Frankena, Relatiebeheer / advies

Marc Frankena
Relatiebeheer / advies

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 23
Mobiel: 06 - 54 35 55 14
mfrankena@meerdandrukkers.nl

Patricia Verkoelen, Accountmanager

Patricia Verkoelen
Accountmanager

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 37
pverkoelen@meerdandrukkers.nl

Marc Timmermans, Accountmanager

Marc Timmermans
Accountmanager

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 25
mtimmermans@meerdandrukkers.nl

Henk Silvertand, Administratie

Henk Silvertand
Administratie

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 28
hsilvertand@meerdandrukkers.nl

Bettina Huijnen, Administratie

Bettina Huijnen
Administratie

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 28
bhuijnen@meerdandrukkers.nl

Peter Moonen, Chef PrePress

Peter Moonen
Chef Prepress/Sign

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 26
pmoonen@meerdandrukkers.nl

Lambert Winkelmolen, Chef Press

Lambert Winkelmolen
Chef Press

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 10
lwinkelmolen@meerdandrukkers.nl

Rob Orbon, Chef AfterPress

Rob Orbon
Chef AfterPress

Doorkiesnummer: 0495 - 65 77 10
rorbon@meerdandrukkers.nl

Tonnaer

Ellerweg 17

6037 RR Kelpen-Oler

Tel. 0495 - 657710